Producenci
Pokrywka stalowa DEMEYERE Apollo 7 40850-182-0 - 18 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kolor produktu | Srebrny Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 191 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Średnica | 18 cm |
Fabryczna Gwarancja 300 miesięcy