Producenci
Pokrywka stalowa DEMEYERE Apollo 7 40850-188-0 - 36 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu | Srebrny Stal nierdzewna |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Kształt | Okrągły |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 36 cm |
| Waga produktu | 900 g |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Szerokość produktu | 382 mm |
Fabryczna Gwarancja 300 miesięcy