Producenci
Polaroid Now Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulator ostrości | Automatyczna |
| Standardowy zakres ogniskowania | 0.4 - 1.3 m |
| Minimalna przesłona | 64 |
| Maksymalna przesłona | 11 |
| Obsługiwane aplikacje | Polaroid App |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 150,2 mm |
| Waga produktu | 448 g |
| Szerokość produktu | 94 mm |
| Głębokość produktu | 112,2 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 183 mm |
| Głębokość opakowania | 102 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 688 g |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Pasek na rękę | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
Gwarancja 24 miesiące