Producenci
Polerka samochodowa 180mm YATO YT-82196
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ szlifierki | Losowa szlifierka oscylacyjna |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 1400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,15 kg |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 89,5 dB |
| Poziom wibracji (szlifowanie) | 1,785 m/s² |
| Poziom mocy dźwięku | 100,5 dB |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 600 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 3500 RPM |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy używać odpowiedniego sprzętu ochronnego podczas użytkowania. Chronić przed dziećmi. Używać tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy