Producenci
Półka 19" 4,5U 340mm wysuwana na tablety, laptopy,smartfony, RAL 9005
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Model | Półka do stojaka |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,4 kg |
| Głębokość opakowania | 345 mm |
| Pojemność opakowania | 31912,5 cm3 |
| Dane logistyczne | |
| Maska z numerem seryjnym | 94039910 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85389099 |
Gwarancja 24 miesiące