Producenci
Półka 1U 350mm Rack 19, 2 pkt mocowania, perforowana, szara
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Model | Półka do stojaka |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Waga produktu | 1,9 kg |
| Grubość materiału | 1,2 mm |
| Wysokość produktu | 44,5 mm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Szerokość produktu | 483 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85389099 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie przed użytkowaniem: Uważaj na palce podczas wysuwania i wsuwania półki, aby uniknąć zranienia. Ostrzeżenie przed obciążeniem: Upewnij się, że półka jest prawidłowo zamontowana i nie przekracza maksymalnej nośności. Ostrzeżenie przed montażem: Montaż i demontaż powinny być przeprowadzane przez wykwalifikowany personel. |
Gwarancja 24 miesiące