Producenci
Półka regulowana 19", 1U, gł.500-900 mm, nośność 100kg, mocowanie w 4 punktach, czarny, śruby w kpl.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Materiał obudowy | Stal |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Model | Półka |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość (max.) | 90 cm |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie przed użytkowaniem: Uważaj na palce podczas wysuwania i wsuwania półki, aby uniknąć zranienia. Ostrzeżenie przed obciążeniem: Upewnij się, że półka jest prawidłowo zamontowana i nie przekracza maksymalnej nośności. Ostrzeżenie przed montażem: Montaż i demontaż powinny być przeprowadzane przez wykwalifikowany personel. |
Gwarancja 24 miesiące