Producenci
Półka z klawiaturą zamykana na klucz 19" 1U Digitus czarna RAL 9005
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Kraj pochodzenia | Turcja |
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,29 kg |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Pojemność opakowania | 10582,5 cm³ |
| Głębokość opakowania | 415 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 485 x 400 x 45 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85389099 |
| Maska z numerem seryjnym | 83024900 |
Gwarancja 24 miesiące