Producenci
Poly Blackwire 5210 Monaural USB-C Headset +3.5mm Plug +USB-C/A Adapter (Bulk)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/details/hp-laserjet-m109e-m112e-printer-series/model/35334170?sku=7MD66E ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c07833318.pdf ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Man |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1000 x 1199,9 x 1385,8 mm (39.4 x 47.2 x 54.6") |
| Waga palety | 357 kg (787 funtów) |
| Wymiary palety | 1000 x 1200 x 1386 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Wydajność | |
| Technologie ochrony słuchu | SoundGuard DIGITAL |
| Stosunek sygnału do szumu | 118 dB |
| Typ zestawu słuchawkowego | Monofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Kraj pochodzenia | Chiny Meksyk |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Czerwony |
| Przyciski operacyjne | Odbieranie / kończenie połączeń Objętość + Volume - Wyciszenie |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Nazwa koloru | Black |
| Długość kabla | 2,17 m |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał wkładek dousznych | Sztuczna skóra |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Walizka | Tak |
| Adaptery audio dołączone | USB |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod unspsc | 43191638 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | iOS Android |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 357 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 21 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 3 szt. |
| Mikrofon | |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Słuchawki | |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Czułość słuchawek | 116 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
Gwarancja 24 miesiące