Producenci
Poly Savi 7220 Office Binaural DECT 1880-1900 MHz Headset EMEA - INTL English Loc Euro plug
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Głębokość produktu | 166 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Wydajność | |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Przyciski operacyjne | Volume - Wyciszenie Odbieranie / kończenie połączeń Objętość + |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 120 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bateria | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas rozmowy | 12 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas ładowania | 3 h |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon dwukierunkowy |
| Słuchawki | |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
Gwarancja 24 miesiące