Producenci
Poly Savi 7310 UC Monaural DECT 1880-1900 MHz Headset EMEA - INTL English Loc Euro plug
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Głębokość produktu | 166 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Wydajność | |
| Technologie ochrony słuchu | SoundGuard DIGITAL |
| Stosunek sygnału do szumu | 66 dB |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przyciski operacyjne | Objętość + Volume - Wyciszenie Odbieranie / kończenie połączeń |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Monofoniczny |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 670 g |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Stacja bazowa | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 180 m |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 2 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 500 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas odtwarzania muzyki | 52 h |
| Czas rozmowy | 13 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas gotowości | 52 h |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Składany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -50 dB |
| Typ kierunku mikrofonu | Wielokierunkowy |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Średnica głośnika | 14,2 cm |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Ilość przetworników | 1 |
| Stacja bazowa | |
| Kolor stacji bazowej | Czarny |
Gwarancja 24 miesiące