Producenci
Poly Savi 8220-M Office Stereo DECT 1880-1900 MHz Headset EMEA - INTL English Loc Euro plug
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wydajność | |
|---|---|
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C USB Typu-A |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 180 m |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas ładowania | 3 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas gotowości | 50 h |
| Czas rozmowy | 13 h |
| Mikrofon | |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Czułość mikrofonu | 112 dB |
| Słuchawki | |
| Impedancja | 32 ? |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Średnica głośnika | 3,2 cm |
Gwarancja 24 miesiące