Producenci
Pompa Alphacool 13339 do systemów chłodzenia komputerów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Pompa |
| Materiały | Plastik Aluminium |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 60 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 276 g |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Szerokość produktu | 65 mm |
Gwarancja 24 miesiące