Producenci
Pompa budowlana do wody brudnej Metabo SP 28-50 S 28000 l/h INOX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Ogród, Staw, Oczyszczanie wody |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1470 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 537 mm |
| Waga produktu | 19,3 kg |
| Szerokość produktu | 203 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalne ciśnienie | 1,2 bar |
| Maksymalna wysokość doprowadzania wody | 12 m |
| Przepływ | 28000 l/h |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony pływak | Tak |
| Ergonomia | |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla | 10 m |
| Funkcje ochronne | |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
Gwarancja 24 miesiące