Producenci
Pompa ciepła monoblok FoxAIR 12kW 3-fazowa R32
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Czynnik chłodzący | R32 |
| Materiał obudowy | ASA Blacha ocynkowana |
| Model | Pompa ciepła monoblok |
| Funkcje pompy grzewczej | Chłodzenie Grzanie |
| Automatyczne odszranianie | Tak |
| Auto-restart | Tak |
| Ochrona przed korozją | Tak |
| Szybki start | Tak |
| System grzejący | Termo blok |
| Ilość faz | 3 |
| Zalecany bezpiecznik | C16A |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ silnika wentylatora | Silnik prądu stałego |
| Moc | |
| Maksymalna moc elektryczna | 4,95 kW |
| Maksymalna moc grzewcza | 12 kW |
| Zakres mocy silnika wentylatora | 60 - 120 W |
| Napięcie wejściowe AC | 380 - 415 V |
| Prąd wejściowy (maks.) | 8 A |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 132 kg |
| Głębokość produktu | 458 mm |
| Wysokość produktu | 928 mm |
| Szerokość produktu | 1287 mm |
| Wydajność | |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej | 60 dB |
| Ciśnienie akustyczne | 43 dB |
| Cicha praca | Tak |
| Temperatura otoczenia urządzenia | -25 - 43ºC |
| Wysokość podnoszenia pompy obiegowej przy przepływie nominalnym | 7,5 m |
| Ciśnienie robocze | 2,1 / 4,4 MPa |
| Przepływ wody | 1,7 m3 /h |
| Prędkość wentylatora | 300 - 600 RPM |
| Wewnętrzny spadek ciśnienia wody (przy przepływie znamionowym) | 45 kPa |
Fabryczna Gwarancja 120 miesięcy