Producenci
Pompa ciepła monoblok Haier Super Aqua 16 kW - Sterownik YR-E27 - Moduł Sterowania ATW-A01
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| System grzejący | Termo blok |
| Zawór rozprężny | Elektroniczny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Czujnik temperatury | Tak |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 12,5 m |
| Zabezpieczenie nadprądowe | Tak |
| Model | Pompa ciepła monoblok |
| Funkcje pompy grzewczej | Grzanie Chłodzenie |
| Typ czujnika | Czujnik temperatury CWU (wbudowany w module ATW-A01) |
| Rodzaj sprężarki | obrotowy |
| Czynnik chłodzący | R32 |
| Typ wymiennika ciepła po stronie wody | Płytowy wymiennik ciepła |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Maksymalna moc grzewcza | 16 kW |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 950 mm |
| Waga produktu | 139 kg |
| Wysokość produktu | 1490 mm |
| Wydajność | |
| Cicha praca | Tak |
| Zakres temperatury wody na wylocie (chłodzenie) | 20 - 55°C |
| Zakres temperatury wody na wylocie (grzanie) | 5 - 20°C |
| Zakres temperatury grzania | -20 - 35°C |
| Zakres temperatury CWU | -25 - 55°C |
| Gwarantowany poziom mocy akustycznej | 67 dB |
| Zakres temperatury chłodzenia | 10 - 46 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawartość zestawu | Moduł sterowania ATW-A01 Sterownik YR-E27 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy