Producenci
Pompa do wody czystej 900W 42m SXGP900XFE STANLEY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty Srebrny |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Odległość od wlotu do wylotu przewodu instalacij | 42 m |
| Rodzaj silnika | Silnik indukcyjny |
| Maksymalna wielkość zanieczyszczeń | ⌀1 mm |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Ciśnienie robocze | 4,2 bar |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 900 W |
| Adaptacyjna ochrona termiczna | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 1 m |
| Wymiary produktu | 439x217x286 mm |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Wydajność | |
| Przepływ | 3600 l/h |
| Maksymalna wysokość doprowadzania wody | 8 m |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 35 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Filtr wody | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. Trzymać urządzenie z dala od dzieci. Przed pierwszym użyciem przeczytać instrukcję obsługi. |
| Funkcje ochronne | |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy