Producenci
Pompa ogrodowa Bosch GardenPump 18V-2000 (1x2.5Ah) 2000 l/h 06008C4202
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Właściwe wykorzystanie | Ogród |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Nie |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Czas ładowania | 2 h |
| Żywotność baterii (max) | 30 min |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wydajność | |
| Przepływ | 2000 l/h |
Gwarancja 24 miesiące