Producenci
Pompa piaskowa Intex 26646 (10244863)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość silników | 1 |
| Wbudowany manometr | Tak |
| Filtr | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Nad basenem naziemnym |
| Typ produktu | Pompa filtra piaskowego |
| Materiały | Plastik |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc silnika | 0,3 hp |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 570 mm |
| Szerokość produktu | 470 mm |
| Głębokość produktu | 540 mm |
| Waga produktu | 17,9 kg |
| Wydajność | |
| Minimalna wydajność pompowania | 7,9 m³/h |
| Pojemność zbiornika na piasek | 23 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 590,5 mm |
| Szerokość opakowania | 565 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,8 kg |
| Ergonomia | |
| Typ zaworu | Zawór 6-kierunkowy |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 600 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8421210090 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 400 mm |
| Produktów na palecie | 8 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 580 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 17,9 kg |
Gwarancja 24 miesiące