Producenci
Pompa wody zanurzeniowa 1,6kW 20000 l/h Blaupunkt WP1601
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary Niebieski |
| Właściwe wykorzystanie | Ogród |
| Stopień ochrony IP | IPX8 |
| Długość przewodu | 10 m |
| Średnice konektorów | 3/2" 5/4" 1" |
| Maksymalna wielkość zanieczyszczeń | 35 mm |
| Bezpiecznik termiczny | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Moc | 1600 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 370 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wydajność | |
| Głębokość zanurzenia (maksymalna) | 8 m |
| Przepływ | 20000 l/h |
| Maksymalna temperatura wody | 35 °C |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 10 m |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące