Producenci
Pompa wody zanurzeniowa 750W 11000 l/h Blaupunkt WP7501
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość przewodu | 10 m |
| Właściwe wykorzystanie | Ogród |
| Kolor produktu | Niebieski Szary |
| Stopień ochrony IP | IPX8 |
| Średnice konektorów | 3/2" 5/4" 1" |
| Bezpiecznik termiczny | Tak |
| Maksymalna wielkość zanieczyszczeń | 35 mm |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 750 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 7,5 m |
| Przepływ | 11000 l/h |
| Głębokość zanurzenia (maksymalna) | 7 m |
| Maksymalna temperatura wody | 35 °C |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące