Producenci
Pompa zanurzeniowa GC-DP 3325 EINHELL (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Właściwe wykorzystanie | Ogród, Staw |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Wymagany montaż | Nie |
| Model | Pompa impulsowa |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 330 W |
| Rodzaj kabla zasilającego | H05RN-F |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,87 kg |
| Wysokość produktu | 313 mm |
| Głębokość produktu | 226 mm |
| Szerokość produktu | 172 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna wysokość ssania | 7 m |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 35 °C |
| Przepływ | 9500 l/h |
| Maksymalna wysokość doprowadzania wody | 6 m |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla | 10 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj urządzenia w wodzie ani nie eksponuj go na działanie wilgoci podczas pracy. Zawsze odłącz urządzenie od zasilania przed konserwacją lub czyszczeniem. Skontaktuj się z lokalnym punktem utylizacji sprzętu elektrycznego w celu poprawnej utylizacji. |
Gwarancja 3 miesiące