Producenci
Pompa zanurzeniowa KARCHER SP 16.000 Dirt - 1.645-830.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Długość przewodu | 10 m |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Moc | |
| Moc | 550 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 237 mm |
| Szerokość produktu | 241 mm |
| Wysokość produktu | 279 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,9 kg |
| Wydajność | |
| Maksymalna wysokość doprowadzania wody | 9 m |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 35 °C |
| Głębokość zanurzenia (maksymalna) | 7 m |
| Osadowy poziom wody | 1 mm |
| Wydajność pompy | 16000 l/h |
| Maksymalne ciśnienie | 0,9 bar |
| Rozmiar stałych cząsteczek (max) | 2 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie z dala od dzieci. Przed pierwszym użyciem przeczytać instrukcję obsługi. Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące