Producenci
Pompa zanurzeniowa KARCHER SP 9.500 Dirt (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Długość przewodu | 10 m |
| Moc | |
| Moc | 280 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Głębokość produktu | 229 mm |
| Szerokość produktu | 238 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,6 kg |
| Wysokość produktu | 303 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna wysokość doprowadzania wody | 6 m |
| Wydajność pompy | 9500 l/h |
| Głębokość zanurzenia (maksymalna) | 7 m |
| Maksymalne ciśnienie | 0,6 bar |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 35 °C |
| Osadowy poziom wody | 2,5 cm |
| Rozmiar stałych cząsteczek (max) | 2 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące