Producenci
Pompka PCP Umarex z osuszaczem i składaną podstawą
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Pompka do napełniania broni |
| Właściwe wykorzystanie | Uniwersalne |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Długość wężyka | 50 cm |
| Filtr | Tak, molekularny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Średnica podstawy | 24 cm |
| Wysokość opakowania | 630-950 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość zestawu | wężyk wysokociśnieniowy, klucze montażowe, komplet uszczelek, szybkozłączka i przejściówka |
Gwarancja 24 miesiące