Producenci
Pompka rowerowa Rockbros 42310006001 z manometrem - czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ uchwytu | Uchwyt typu I |
| Typ produktu | Pompka ręczna |
| Maksymalne ciśnienie | 8 bar |
| Wbudowany manometr | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Przedmioty dmuchane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Aluminium Nylon |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać nagrzewania pompki, aby zapobiec ryzyku wybuchu. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używać w pobliżu otwartego ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Gwarancja 24 miesiące