Producenci
Ponton Seahawk 200 68347NP 63476
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba osób | 2 os. |
| Maksymalny udźwig | 240 kg |
| Dmuchana podłoga | Tak |
| Ilość dulek | 4 |
| Ilość komór | 3 |
| Model | Dmuchany ponton |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiały | PCW |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Liczba uchwytów na kije | 2 |
| Uchwyt kija | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 412 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,15 kg |
| Wysokość produktu | 410 mm |
| Wysokość opakowania | 412 mm |
| Długość produktu | 2360 mm |
| Głębokość opakowania | 171 mm |
| Szerokość produktu | 1140 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Pompka ręczna | Tak |
| Tworzywo wiosła | Aluminium |
| Ilość wioseł w komplecie | 2 |
| Wiosło(a) w komplecie | Tak |
| Łata do naprawy w zestawie | Tak |
| Długość wiosła | 1,22 m |
Gwarancja 24 miesiące