Producenci
Poręcz łazienkowa prosta 30cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Kolor produktu | Biały |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Typ montażu | Ściana |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Waga i rozmiary | |
| Odległość od ściany | 85 mm |
| Średnica rurki | 3,5 cm |
| Długość uchwytu | 300 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że poręcz jest prawidłowo zamontowana zgodnie z instrukcją. Regularnie sprawdzaj stabilność i stan zamocowania poręczy, aby zapobiec ryzyku wypadku. Nie obciążaj poręczy ponad maksymalną dopuszczalną wagą wskazaną w instrukcji. |
Gwarancja 24 miesiące