Producenci
Poręcz łazienkowa stali nierdzewnej karbowana 120cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Łatwość obsługi | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 130 kg |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ montażu | Ściana |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica rurki | 3,2 cm |
| Długość produktu | 1200 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stabilność i stan zamocowania poręczy, aby zapobiec ryzyku wypadku. Nie obciążaj poręczy ponad maksymalną dopuszczalną wagą wskazaną w instrukcji. Upewnij się, że poręcz jest prawidłowo zamontowana zgodnie z instrukcją. |
Gwarancja 24 miesiące