Producenci
Poręcz łazienkowa stali nierdzewnej karbowana 50cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Typ montażu | Ściana |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 130 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 500 mm |
| Średnica rurki | 3,2 cm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że poręcz jest prawidłowo zamontowana zgodnie z instrukcją. Regularnie sprawdzaj stabilność i stan zamocowania poręczy, aby zapobiec ryzyku wypadku. Nie obciążaj poręczy ponad maksymalną dopuszczalną wagą wskazaną w instrukcji. |
Gwarancja 24 miesiące