Producenci
Poręcz - podpórki do pompek HMS PW30 PRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość | 2 |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Materiały | Żelazo Pianka |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13,5 kg |
| Szerokość opakowania | 685 mm |
| Głębokość produktu | 720 mm |
| Głębokość opakowania | 520 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Szerokość produktu | 520 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15 kg |
| Wysokość produktu | 870 mm |
Gwarancja 24 miesiące