Producenci
Poręcz wannowa - uchwyt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiały | Stal |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Typ montażu | Wanna |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Materiał uchwytu | Termoplastyczna guma (TPR) |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość uchwytów (max) | 370 mm |
| Wysokość produktu | 490 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie obciążaj poręczy ponad maksymalną dopuszczalną wagą wskazaną w instrukcji. Regularnie sprawdzaj stabilność i stan zamocowania poręczy, aby zapobiec ryzyku wypadku. Upewnij się, że poręcz jest prawidłowo zamontowana zgodnie z instrukcją. |
Gwarancja 24 miesiące