Producenci
Poręcz wielofunkcyjna HMS Premium PWL8306
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 300 kg |
| Długość rękojeści | Górne uchwyty: 14,5 cm Dolne uchwyty: 11 cm |
| Przeznaczenie | Ćwiczenia siłowe |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Rozstaw rękojeści | Górne uchwyty: 63 cm / Dolne uchwyty: 61 cm |
| Średnica rękojeści | Górne uchwyty: 44 mm / Dolne uchwyty: 31 mm |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Materiały | Stal Pianka Pianka PU |
| Waga i rozmiary | |
| Grubość stali | 1,2 mm |
| Przekrój ramy (okrągłej) | 30 mm |
| Przekrój ramy (prostokątnej) | 70 x 30 mm |
| Wysokość produktu | 1070 mm |
| Waga produktu | 11 kg |
| Długość produktu | 880 mm |
| Szerokość produktu | 665 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące