Producenci
Poręcz wielofunkcyjna z ławką HMS PWL8324
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowane oparcie | Tak |
| Modlitewnik | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Regulacja fotela | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Regulowana ławka treningowa |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Maksymalny udźwig | 250 kg |
| Najlepsze zastosowania | Siłownia |
| Skręcanie nóg | Tak |
| Rozciąganie nóg | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 250 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1050 mm |
| Wysokość produktu | 960 mm |
| Szerokość produktu | 2350 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące