Producenci
Port Designs 901103 stojak na laptop Podstawka na notebooka Aluminium, Czarny 39,6 cm (15.6")
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiały | Aluminium, Silikon |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 39,6 cm (15.6") |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 1 |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 25,4 cm (10") |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Waga produktu | 862 g |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 988 g |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Pojemność opakowania | 988 cm3 |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że podstawka jest stabilna i nie wpływa negatywnie na chłodzenie laptopa. Trzymaj produkt z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. Nie przeciążaj podstawki, umieszczając na niej zbyt ciężkie przedmioty. |
Gwarancja 120 miesięcy