Producenci
Potrójna kamera IP IPC-MFW5241T2-E3-ASE-0360/1200/2500B WizMind 3 x 1080p 3.6 mm + 12 mm + 25 mm DAHUA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik Metal |
| Układ | Obrotowa |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mocowania | Sufit |
| Moc | |
| Pobór mocy | 2,2 W |
| Wyjście prądu stałego (w woltach) | 12 |
| Rodzaj zasilania | DC, PoE |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 480 g |
| Długość produktu | 99,1 mm |
| Średnica | 12,2 cm |
| Ochrona | |
| Wideo detekcja ruchu | Tak |
| Lustro | Tak |
| Funkcje systemu Intelligent Video Surveillance (IVS) | Wtargnięcie Potykacz |
| Aktywny alarm włamania | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
| Sieć | |
| Liczba użytkowników | 20 użyt. |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Wi-Fi | Nie |
| Metoda strumieniowa | Multicast |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Wydajność | |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Tryb dzienny / nocny | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 620 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 56 dB |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pojemność pamięci ROM | 128 MB |
| Wbudowany HDD | Nie |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 256 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Typ migawki aparatu | Elektroniczny |
| Balans bieli | Region Street lamp Naturalny Ręczny Zewnętrzna Automatyczna |
| Min. Oświetlenie | 0 lx |
| Kontrola pochylenia kamery | Tak |
| Zakres przesuwania | 0 - 360° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 78° |
| Dostosowywanie czasu migawki | Automatyczne/Ręczne |
| Szybkość migawki | 1/3 - 1/100000 s |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kontrola panewki kamery | Tak |
| Kąt widzenia obiektywu, w poziomie | 111° |
| Kąt widzenia soczewki, przekątna | 136° |
| Kąt widzenia obiektywu w pionie | 58.5° |
| Matryca światłoczuła | |
| Skanowanie progresywne | Tak |
| Liczba czujników | 1 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Tryb nocny | |
| Ilość diod oświetlenia | 2 |
| Typ diody LED | Podczerwień/biały |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 30 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2048 x 1536 (QXGA) 352 x 240 704 x 576 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 2304 x 1296 1280 x 960 640 x 480 (VGA) 352 x 288 2880 x 1620 704 x 480 2688 x 1520 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Highlight Compensation (HLC) | Tak |
| Kontrola szybkości transmisji danych | Constant Bit Rate (CBR)/Variable Bit Rate (VBR) |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Maksymalna rozdzielczość | 2960 x 1688 px |
| Kodowanie regionalnego obszaru zainteresowania (ROI) | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p |
| Formaty kompresji | H.264H M-JPEG H.265 H.264 H.264B |
| Maska prywatności | Tak |
| Smart IR | Tak |
| Kompensacja oświetlenia tylnego | Tak |
| Prędkość przepływu danych | 32 Kbps - 8192 Kbps |
| Technologia redukcji szumów | Redukcja szumów 3D |
| Transmisja wideo | Tak |
| Wzmocnienie sterowania | Automatyczne/Ręczne |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 2.8, 3.6 mm |
| Rozpoznawanie odległości (szerokie) | 12,8 m |
| Określanie odległości (szerokie) | 6,4 m |
| Wykrywanie odległości (tele) | 77,8 m |
| Określanie odległości | 6,4 m |
| Obserwowanie odległości (szerokie) | 25,5 m |
| Rozpoznawanie odległości (tele) | 15,6 m |
| Wykrywanie odległości (szerokie) | 63,8 m |
| Obserwowanie odległości (tele) | 31,1 m |
| Liczba soczewek | 1 |
| Określanie odległości (tele) | 7,8 m |
| Maksymalna przesłona | 1 |
Gwarancja 24 miesiące