Producenci
Power Cord, C20 to IEC309 (16A), 2.5m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 2,5 m |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 16 A |
| Napięcie | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 500 g |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 15000 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 610 g |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Wysokość opakowania | 102 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 292 x 95 x 95 mm |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 24 miesiące