Producenci
PowerEdge T550, Chassis 8 x 3.5", Intel Xeon Silver 4310, 16GB, 1x480GB SSD SATA Read Intensive, Bezel, DVD RW, No NIC, PERC H755, iDRAC9 Enterprise 15G, Dual P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Generacja procesora | Intel Xeon Scalable 3rd Gen |
| Cache procesora | 18 MB |
| Typ procesora | Intel® Xeon Silver |
| Liczba procesorów | 1 |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | 4310 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,3 GHz |
| Pamięć | |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 3200 MT/s |
| Gniazda pamięci | DIMM x 16 |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Typ pamięci buforowej | Registered (buffered) |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Ranking pamięci | 2 |
| Konstrukcja | |
| Ramka | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Moc | |
| Liczba nadmiarowych dostaw zasilania | 2 |
| Prąd kabla zasilającego | 10 A |
| Złącze kabla zasilającego 1 | C13 panel |
| Złącze kabla zasilającego 2 | C14 panel |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 2 m |
| Zasilanie | 700 W |
| Ilość zainstalowanych, nadmiarowych źródeł zasilania | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 680,5 mm |
| Wysokość produktu | 459 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12000 m |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Broadcom 57412 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Wydajność | |
| Zdalna administracja | iDRAC9 Enterprise 15G |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Nośnik danych | |
| Typ adaptera dysku | 2.5" - 3.5" |
| Obsługiwane kontrolery RAID | PERC H755 |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Rozmiar SSD | 2.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków SSD | 3.5" |
| Liczba obsługiwanych dysków SSD | 8 |
| Całkowita pojemność dysków | 480 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Interfejs pamięci SSD | SATA III |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| W zestawie adapter dysku | Tak |
| Usługa RAID | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Bity na sektor | 512 |
| Ślad węglowy | |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla, odchylenie standardowe (kg CO2e) | 4620 |
| Emisja dwutlenku węgla, zużycie energii (kg CO2e) | 7390 |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 9090 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 1095 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 47 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 565 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 1707 |
| Wersja PAIA | 1.3.2, 2022 |
Gwarancja 24 miesiące