Producenci
PowerNeed SSL36 oświetlenie zewnętrzne Zewnętrzne oświetlenie postument/słup Niewymienialne źródło światła LED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Aluminium, Szkło |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy Wodoodporna Przeciwwybuchowy |
| Prosty montaż | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kod ochrony przed udarami mechanicznymi | IK10 |
| Styl oświetlenia | Nowoczesny |
| Model | Zewnętrzne oświetlenie postument/słup |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Ogród Patio Ulica Ścieżka Kemping Trawnik |
| Zintegrowane czujniki | Czujnik ruchu, Czujnik zmierzchu |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 423,28 Wh |
| Żywotność panelu słonecznego | 10 lat(a) |
| Rodzaj zasilania | Bateria, Słoneczny |
| Tryb podtrzymania | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ komórek solarnych | Polikrystaliczny krzem |
| Czas ładowania | 7 godz |
| Automatyczne wyłączanie światła w dzień | Tak |
| Energia panelu słonecznego | 69 W |
| Czas pracy na baterii | 10 lat(a) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13,6 kg |
| Wysokość produktu | 283 mm |
| Głębokość produktu | 1327 mm |
| Średnica słupa | 6 cm |
| Maksymalna wysokość instalacji | 6 m |
| Szerokość produktu | 381 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 469 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 173 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,6 kg |
| Głębokość opakowania | 1420 mm |
| Ergonomia | |
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Regulacja siły świecenia | Tak |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki odpadów. Unikać kontaktu z wodą. Produkt elektryczny. |
| Lampy | |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor światła | Zimne białe |
| Mocowanie/typ złącza | Niewymienialne źródło światła |
| Kąt wiązki | 140° |
| Lampy | 60 W |
| Liczba żarówek | 80 szt. |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 70 |
| Strumień świetlny | 6000 lm |
| Temperatura koloru | 5700 K |
Gwarancja 24 miesiące