Producenci
Powerbank Ledlenser Flex3 L-LL-502126 3400mAh kompatybilny z latarkami
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Zielony |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 166 g |
| Głębokość produktu | 33 mm |
| Wysokość produktu | 143 mm |
| Szerokość produktu | 84 mm |
| Wydajność | |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| Pojemność baterii | 3400 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas ładowania baterii | 7,5 h |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Porty i interfejsy | |
| interfejs wejścia | Micro-USB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie trzymać latarki w pobliżu źródeł ciepła. Baterie nie powinny być pozostawiane w urządzeniu przez długi czas bez użytkowania. Unikać kontaktu latarki z wodą, jeśli nie jest wodoszczelna. |
Gwarancja 24 miesiące