Producenci
Poynting A-MIMO-0003-V2-12 antena Antena kierunkowa 5,8 dBi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ przewodu | HDF-195 |
| Długość kabla | 2 m |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Typ anteny | Antena kierunkowa |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 80 °C |
| Wydajność | |
| Pasmo | 410 - 3800 MHz |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 5,8 dBi |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Wysokość opakowania | 204 mm |
| Głębokość opakowania | 211 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,21 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące