Producenci
Poynting A-MIMO-0003-V2-14 antena Antena kierunkowa MIMO SMA 21 dBi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Akrylonitryl styren akryl(ASA) Poli(styren-co-akrylonitryl) |
| Utrzymywanie mocy | 10 W |
| Typ przewodu | HDF 195, RTK-031 |
| Maksymalna prędkość wiatru | 220 km/h |
| Stopień ochrony IP | IP69K |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ anteny | Antena kierunkowa MIMO |
| Długość kabla | 2 m |
| Rodzaj wtyku anteny | SMA |
| Moc | |
| Napięcie | 2.7 - 3.3 V |
| Pobór mocy (max) | 50 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Szerokość produktu | 254 mm |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Waga produktu | 1,22 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 80 °C |
| Wydajność | |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 21 dBi |
| Impedancja | 50 ? |
| Pasmo częstotliwości | 0.41 - 3.8 GHz |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Wysokość opakowania | 204 mm |
| Głębokość opakowania | 211 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,33 kg |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
Gwarancja 24 miesiące