Producenci
Poynting OMNI-291 antena Antena dookólna N-Typ 7 dBi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj złącza | Żeńskie |
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Odporny na UV Wodoodporny Ogniotrwały Odporny na słoną wodę |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Kolor produktu | Biały |
| Odporność na promieniowanie UV | Tak |
| Polaryzacja | Polaryzacja pionowa |
| Utrzymywanie mocy | 10 W |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 2,5:1 |
| Maksymalna prędkość wiatru | 186 km/h |
| Stopień ochrony IP | IP68 |
| Typ montażu | Ściana/Słupek |
| Rodzaj wtyku anteny | N-Typ |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 560 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Waga produktu | 576 g |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 80 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Pasmo częstotliwości | 0.45 - 2.7 GHz |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 7 dBi |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,25 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące