Producenci
Poynting OMNI MARINE AND COASTAL LTE 5G ANTENNA antena Antena dookólna N-Typ 2,5 dBi
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Kolor produktu | Biały |
| Stopień ochrony IP | IP69K |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na UV Odporny na warunki atmosferyczne Wodoodporna |
| Maksymalna prędkość wiatru | 190 km/h |
| Odporność na promieniowanie UV | Tak |
| Współczynnik napięcia fali stojącej (VSRW) | 2:1 |
| Utrzymywanie mocy | 10 W |
| Rodzaj złącza | Żeńskie |
| Materiał obudowy | Akrylonitryl styren akryl(ASA) |
| Rodzaj wtyku anteny | N-Typ |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 252 mm |
| Waga produktu | 350 g |
| Średnica | 7,5 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 80 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 98% |
| Wydajność | |
| Pasmo częstotliwości | 0.617 - 3.8 GHz |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2,5 dBi |
| Impedancja | 50 ? |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 97 mm |
| Szerokość opakowania | 288 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Wysokość opakowania | 97 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
Gwarancja 24 miesiące