Producenci
Poziomica laserowa akumulatorowa Dewalt DCLE34035B 18v xr 3x360 zielony laser sterowany pilotem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny zakres (z odbiornikiem) | 100 m |
| Kolor wiązki laserowej | Zielony |
| Zakres samopoziomowania (±) | 3° |
| Maksymalny zasięg | 80 m |
| Dokładność poziomowania (±) | 3 mm/m |
| Kąt wentylatora (poziomy) | 360° |
| Liczba linii lasera | 3 |
| Kąt wentylatora (pionowy) | 360° |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Model | Niwelator liniowy |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Obudowa pamięci masowej | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Napięcie baterii | 18 V |
Gwarancja 24 miesiące