Producenci
Pralka AMICA WA3S712BLiSHB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość węża dopływowego | 1,5 m |
| Model | Wolnostojący |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość węża odpływowego | 1,65 m |
| Okienko | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Zużycie energii na 100 cykli | 52 kWh |
| Zużycie wody pranie | 45 l |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Moc | 2100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 64 kg |
| Głębokość produktu | 497 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 597 mm |
| Wydajność | |
| NFC | Nie |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Pojemność znamionowa | 7 kg |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 75 dB |
| Dodawanie ubrania (pauza) funkcja | Tak |
| Funkcja pary | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Samoczyszczący | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Wstrzymanie płukania | Tak |
| Ochrona antybakteryjna | Tak |
| System równoważenia balansu | Tak |
| Czas cyklu (max) | 208 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1200 RPM |
| Ergonomia | |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Wybór programu czujnika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Programy zmywania | |
| Programy prania | Syntetyk Wirowanie Kolor Pranie ręczne Wełna Szybki Pranie wstępne Jeansy Mix Antyalergiczny Bawełna 20°C Express 15' Eco 40-60 Płukanie Bawełna |
| Program płukania i odwirowywania | Tak |
| Eco program prania | Tak |
| Krótki program prania | Tak |
| Program prania kolorowych ubrań | Tak |
| Pranie wstępne | Tak |
| Ilość programów piorących | 15 |
| Program automatycznego czyszczenia | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące