Producenci
Pralka BEKO BM1WFU38225WW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Okienko | Tak |
| Typ kontroli | Elektroniczne sterowanie |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Rodzaj silnika | Silnik Inwerterowy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Zużycie energii na 100 cykli | 54 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Zużycie wody pranie | 47 l |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 518 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 67 kg |
| Wydajność | |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Czas cyklu (max) | 218 min |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 74 dB |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Ilość programów piorących | 15 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Funkcja pary | Tak |
| Czyszczenie bębna | Tak |
| Programy prania | Bawełna Ręka/wełna StainExpert Zimny Super szybki Szybki Koszule Pranie wstępne Higiena Ciemne kolory / Jeans Mix Płukanie Delikatne Czyszczenie bębna Syntetyk Eco 40-60°C Wirowanie i odpompowanie |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1200 RPM |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące