Producenci
Pralka BEKO BM3WFSU37015WW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj silnika | Silnik Inwerterowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Okienko | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Zużycie energii na 100 cykli | 44 kWh |
| Zużycie wody pranie | 43 l |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 418 mm |
| Głębokość opakowania | 515 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość opakowania | 885 mm |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Waga produktu | 57 kg |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Wydajność | |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Czyszczenie bębna | Tak |
| Eco program prania | Tak |
| Program prania wełny | Tak |
| Bluzki / koszule program prania | Tak |
| Czas cyklu (max) | 207 min |
| Higieniczny | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | C |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Pranie wstępne | Tak |
| Funkcja pary | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1000 RPM |
| Program szybki | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Pojemność znamionowa | 7 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące