Producenci
Pralka BEKO BM3WFU39215WAR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Okienko | Tak |
| Kolor drzwiczek | Szary |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Rodzaj silnika | Silnik Inwerterowy |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Moc | |
| Zużycie wody pranie | 43 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zużycie energii na 100 cykli | 44 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Wysokość opakowania | 885 mm |
| Głębokość produktu | 546 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Waga produktu | 66 kg |
| Głębokość opakowania | 565 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Programy prania | Hygiene+ Bawełna Ciemne kolory / Jeans Koszule Syntetyk Eco 40-60°C Czyszczenie bębna Mix CoolClean™ StainExpert Delikatne/Wełna/Pranie ręczne Bawełna z praniem wstępnym Płukanie Wirowanie i odpompowanie Codzienne szybkie |
| Funkcja pary | Tak |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Czas cyklu (max) | 228 min |
| Pojemność znamionowa | 9 kg |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 74 dB |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1200 RPM |
| Zabezpieczenie przed zalaniem | Tak |
| Blokada rodzicielska | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące