Producenci
Pralka BOSCH WAN2405MPL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Pojemność bębna | 65 l |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Moc | |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Natężenie | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Pobór wody na cykl | 47 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 46 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 590 mm |
| Waga produktu | 67,7 kg |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 106,3 cm |
| Wydajność | |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| System kontroli piany | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 71 dB |
| Czas cyklu (max) | 213 min |
| System równoważenia balansu | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1200 RPM |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy prania | Szybki 15 min Wełna Codzienny 40° Bawełna Delikatny/jedwab Wirowanie Szybki 30 min Mix 40°C Eco 40-60 Płukanie 60°C Iron Assist Syntetyk Pranie wstępne 90°C |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące